"Slunce je náš přítel "

"Slunce je náš přítel "

"Slunce je náš přítel "Znečištění ovzduší, globální oteplování a intenzivnější sluneční záření z důvodu nepříznivého Germaine de Capuccini neustále zkoumá možnost, jak se chránit pokožku před poškozením způsobeným slunci, ale pomáhají pleti přirozený opálený.

Dnešní trend v samoopalovací pod sluncem byl povýšen do.Germaine de Capuccini zvláštní paleta na tvář a tělo jsou posíleny samoopalovací.

Pro ty, kteří jsou milovníky slunce, podle australské normy vyšší a vyšší 20, 30, nebo až 50 SPF (UVA + UVB) expozice na slunci během několika faktorů použitých výrobků, které nabízíme.

Nejnovější generace Golden Caresse produkty společnosti Sun je založena na genetickém inženýrství. Účinné látky chrání genetický materiál ve fungování buněk konfigurace jako DNA poškození škodlivé sluneční záření, což znamená, že tyto produkty jsou chráněny jádra a prevenci degenerativních buňky.

Slunce je často zarudnutí, svědění, a v extrémních případech, symptomy égéses končí v hlubších vrstvách kůže ztráty vody je významný.Doporučená po opalování snižují zánět a hydratují pokožku.